top of page

Agencja eventowa Wrocław

Wroclaw_ChallengeBox_Header_1920x600.jpg

Firma eventowa Wrocław, Challenge Box Group, jest liderem w dziedzinie team buildingu, oferując gry, które znacząco wpływają na integrację pracowników. Nasze działania tworzą atmosferę współpracy i otwartości, efektywnie przełamując bariery komunikacyjne. Skupiamy się na budowaniu mocnych relacji między członkami zespołu oraz na wyłanianiu ukrytych talentów. Nasze imprezy integracyjne we Wrocławiu są zaprojektowane tak, aby wspierać zespoły w osiąganiu wspólnych celów, jednocześnie promując zdrową rywalizację i kreatywność. Skorzystaj z naszej oferty i zbuduj silny, zintegrowany zespół, gotowy do pokonywania nowych wyzwań.

Nowy wymiar team building Wrocław z Challenge Box Group

Challenge Box Group to niekwestionowany lider w organizacji zajęć z zakresu team building we Wrocławiu i okolicach. Nasza oferta to wyjątkowe eventy, które wyróżniają się na tle standardowych rozwiązań. Opierając się na autorskich programach, wprowadzamy uczestników w świat zagadek rodem z escape roomów, jednak zamiast zamkniętych pomieszczeń, wykorzystujemy skrzynie pełne łamigłówek zręcznościowo-logicznych. Dzielimy uczestników na zespoły, z których każdy mierzy się ze swoim zestawem wyzwań. Jednak kluczem do sukcesu jest współpraca między zespołami – tylko razem mogą odkryć rozwiązanie całej zagadki.

W ofercie znajdują się trzy unikatowe gry:
  • Zodiak – uczestnicy jako detektywi rozwiązują zagadkę Zodiaka;
  • Vinci – pozwala wcielić się w rolę badaczy życia i twórczości Leonarda Da Vinci;
  • Aztek – to terenowa przygoda, w której uczestnicy szukają starożytnych artefaktów, rozwijając przy tym współpracę i kreatywność.
Każda z tych gier jest nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale i doskonałym narzędziem do budowania zespołu, co gwarantuje niezapomniane wrażenia i efektywną integrację. Zaplanuj swoją imprezę firmową we Wrocławiu z Challenge Box Group i przekonaj się, jak innowacyjne podejście do team buildingu może zwiększyć motywację i spójność Twojego zespołu.

Zodiak

Stolikowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę detektywów na tropie Zodiaka.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Zodiaka

Vinci

Stolikowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę badaczy życia i twórczości Leonarda Da Vinci.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Vinciego

Aztek

Terenowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę poszukiwaczy starożytnych artefaktów.

Gra integracyjna Challenge Box Śladami Azteków
KLUCZOWE RÓŻNICE

Porównanie

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego programu? Poniżej znajdziesz porównanie kluczowych kwestii i założeń każdej z gier Challenge Box.

Jak zyskać zgrany zespół? Innowacyjna agencja eventowa Wrocław

Inwestycja w ofertę Challenge Box Group przynosi firmom i pracodawcom wymierne korzyści. Przede wszystkim, zyskują oni zgrany, zmotywowany i doskonale funkcjonujący zespół. Dzięki naszym innowacyjnym grom, integracja zespołu odbywa się w sposób zarówno ciekawy, jak i oryginalny, a pracownicy będą ją wspominać przez długi czas.

Nasze imprezy integracyjne we Wrocławiu sprzyjają także znacznemu polepszeniu komunikacji w zespole. Uczestnicy uczą się lepszego przekazywania i wykorzystywania informacji, co bezpośrednio przekłada się na efektywność pracy. Dodatkowo, podczas wspólnej zabawy i wyzwań wyłaniają się naturalne talenty i liderzy, co daje pracodawcom możliwość dostrzeżenia i rozwijania potencjału swoich pracowników.

Wybierając Challenge Box Group, nie tylko inwestujesz w rozwój zespołu, ale także w budowanie silnych fundamentów przyszłych sukcesów Twojej firmy.

Firma eventowa Wrocław – nowy wymiar integracji z Challenge Box Group!

Nie czekaj na zmianę – bądź jej inicjatorem. Nasze programy integracyjne są dostępne na terenie całej Polski oraz większości państw europejskich. Organizujemy je zarówno w języku polskim, jak i angielskim, dostosowując się do potrzeb Twojej firmy, niezależnie od lokalizacji. Nasze gry integracyjne mogą odbywać się w pomieszczeniach lub w plenerze, oferując elastyczność i niezapomniane wrażenia. Co więcej, może w nich jednocześnie uczestniczyć aż 240 osób, co umożliwia integrację na dużą skalę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Challenge Box Group i doświadczenia unikalnego wymiaru team buildingu, który z pewnością zjednoczy Twój zespół i wydobędzie z niego to, co najlepsze. Skontaktuj się z nami już dziś i zaplanuj niezapomnianą imprezę integracyjną we Wrocławiu, która zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Działamy m.in. w następujących miejscowościach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Opole, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Lublin, Zakopane, Rzeszów, Przemyśl, Krynica Zdrój, Zielona Góra.

Kiedy zorganizować warsztaty integracyjne?

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy moment, by skorzystać z naszej oferty. W zasadzie możesz powierzyć nam organizację dowolnego eventu lub szkolenia, w trakcie którego pracownicy mają za zadanie lepiej się poznać.

Duże eventy firmowe

Gry team buildingowe to znakomita forma atrakcji integrującej uczestników w trakcie konferencji lub dużej imprezy firmowej.

Wyjazdy integracyjne

Nasze programy z powodzeniem zrealizujesz w dowolnym hotelu, obiekcie konferencyjnym, przestrzeni eventowej lub biurze.

Kameralne spotkania

Gry z serii Challenge Box świetnie sprawdzają się jako atrakcja uzupełniająca kameralne spotkanie firmowe w pubie czy restauracji.

Szkolenia zespołu

To także znakomita formuła, która sprawdza się podczas szkoleń lub procesów rekrutacyjnych. Zobacz naszą ofertę szkoleń z trenerem.

KONTAKT

Porozmawiajmy o Twoim wydarzeniu

Skontaktuj się z naszym Managerem i powiedz czego oczekujesz.

bottom of page