top of page

Manufaktura

Mężczyzna wyciągający elementy do gry integracyjnej z lasera CO2.
DLA AGENCJI, HOTELI I OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Zamów swoją własną grę integracyjną.

Produkujemy mobilne oraz stacjonarne gry integracyjno-rozrywkowe, mające na celu jak najefektywniejsze zintegrowanie grupy a przy tym zapewnienie niebanalnej rozrywki. Ofertę kierujemy głównie do agencji eventowych oraz hoteli i obiektów konferencyjnych, które pragną poszerzyć swoje portfolio o nietuzinkowe atrakcje integracyjne na wyłączność. Każdy opracowany przez nas projekt jest jedyny w swoim rodzaju.

Pracownik Challenge Box Group projektuje grę integracyjną.
WZBOGAĆ SWOJĄ OFERTĘ EVENTOWĄ

Uzupełnij swoje portfolio o unikatową atrakcję integracyjną.

Jeśli wydaje Ci się, że rynek atrakcji eventowych nie ma Ci już nic nowego do zaoferowania, Twoi Klienci oczekują innowacyjnych pomysłów a Ty potrzebujesz pewnego programu z efektem WOW - to jesteś we właściwym miejscu.

Stwórz razem z nami w pełni unikatową atrakcję.

Skontaktuj się z nami i powiedz czego oczekujesz, a nasz zespół opracuje wyłącznie dla Ciebie unikatową formułe gry integracyjno-rozrywkowej do której będziesz miał pełne prawa (w tym patentowe), na którą będziesz miał pełną wyłączność i którą będziesz mógł proponować swoim Klientom. Opracowujemy zarówno gry mobilne do wykorzystania w dowolnym miejscu jak i stacjonarne programy przeznaczone na rynek hotelarski.

Dla kogo?

Oferta skierowana jest do agencji eventowych oraz firm szkoleniowych prowadzących swoją działalność na terenie Polski, a także do hoteli i obiektów konferencyjnych zlikolizowanych na terenie krajów Europejskich.

WYŁĄCZNOŚĆ NA MOBILNY PROGRAM

Jedyna taka atrakcja na świecie.

Masz 100% pewność, że zlecając nam przygotowanie Twojej mobilnej gry, będzie ona w pełni unikatowa i opracowana wyłącznie dla Ciebie. Projektujemy i wykonujemy autorskie mechanizmy, zagadki logiczne, zadania analityczne, wyzwania zręcznościowe. Niemalże każdy element wykonany jest od podstaw przez nasz zespół. Korzystamy przy tym ze swoich laserów CO2, frezarek CNC oraz drukarek 3D, dzięki temu prezycyjnie możemy wykonać dowolny kształt i element, jaki tylko jest nam potrzebny. Zaufaj nam i zamów swoją mobilną grę integracyjną.

Gry mobilne

Produkcja mobilnych gier i zajęć integracyjnych dla agencji eventowych oraz firm szkoleniowych.

Szkic drewniane skrzynie.
WYŁĄCZNOŚĆ NA STACJONARNY PROGRAM

Nowa atrakcja w obiekcie.

Już teraz możesz zamówić stacjonarną grę opracowaną w 100% pod Twój obiekt. Podobnie jak atrakcje mobilne, gry stacjonarne tworzone są w pełni przez nasz zespół. Wykorzystujemy gotową infrastrukturę adaptując ją do gry lub tworzymy w pełni autorskie schematy, które na stałe umieszczamy w Twoim obiekcie. Dzięki temu zyskujesz nową atrakcję dla swoich gości, zarówno indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Wszystkie nasze programy opracowujemy w taki sposób by wymagały minimum obsługi, przez co nie potrzebujesz wykwalifikowanej kadry koordynatorów.

Gry stacjonarne

Produkcja gier fabularnych dedykowanych do hoteli oraz obiektów konferencyjnych.

Szkic drewniane tablice plenerowe.
KONTAKT

Masz pomysł?
My go zrealizujemy.

Skontaktuj się z naszym Managerem i powiedz czego oczekujesz.

bottom of page