top of page

Agencja eventowa Kraków

Krakow_ChallengeBox_Header_1920x600.jpg

Firma eventowa Kraków, Challenge Box Group, specjalizuje się w tworzeniu autorskich gier team buildingowych, które znacząco wpływają na integrację zespołów. Nasze unikatowe podejście do organizacji wydarzeń korporacyjnych skupia się na kreowaniu środowiska sprzyjającego kreatywności, współpracy i otwartości. Przez łamanie barier komunikacyjnych oraz wspieranie budowania relacji, nasze gry odkrywają ukryte talenty i potencjał liderów wśród pracowników. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm poszukujących efektywnych sposobów na zwiększenie zaangażowania i spójności zespołu. Zapraszamy do współpracy z Challenge Box Group w Krakowie – miejsca, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją do rozwoju potencjału pracowników.

Team building Kraków – odkryj nowy wymiar integracji z Challenge Box Group

Challenge Box Group, lider w dziedzinie organizacji team buildingu, imprez firmowych, szkoleń oraz produkcji innowacyjnych gier integracyjnych, cieszy się zaufaniem ponad 250 kontrahentów w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się w kreowaniu unikatowych wydarzeń, które zwiększają zaangażowanie i współpracę w zespołach. Nasze autorskie programy, inspirowane mechaniką escape roomów, ale przeniesione do skrzyń z łamigłówkami, stanowią serce naszej oferty w zakresie team building w Krakowie.
 
Uczestnicy, podzieleni na zespoły po 6-8 osób, mierzą się z wyzwaniami zręcznościowo-logicznymi, które wymagają nie tylko indywidualnej sprawności, ale i współpracy między zespołami. Oferujemy trzy fascynujące gry: Zodiak, Vinci oraz Aztek, zapewniając różnorodność i emocje dopasowane do potrzeb i zainteresowań każdej grupy.

Z Challenge Box Group imprezy integracyjne w Krakowie zyskują nowy wymiar. Dołącz do firm, które wybrały nasze innowacyjne rozwiązania, i odkryj, jak nasze unikatowe podejście może przekształcić Twoją drużynę.
 

Zodiak

Stolikowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę detektywów na tropie Zodiaka.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Zodiaka

Vinci

Stolikowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę badaczy życia i twórczości Leonarda Da Vinci.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Vinciego

Aztek

Terenowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę poszukiwaczy starożytnych artefaktów.

Gra integracyjna Challenge Box Śladami Azteków
KLUCZOWE RÓŻNICE

Porównanie

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego programu? Poniżej znajdziesz porównanie kluczowych kwestii i założeń każdej z gier Challenge Box.

Agencja eventowa Kraków – przełom w integracji i rozwoju zespołów

Inwestycja w innowacyjne gry integracyjne od agencji eventowej Challenge Box Group przynosi firmom szereg korzyści. Przede wszystkim, zespół staje się bardziej zgrany, zmotywowany i efektywny w działaniu. Unikalny charakter naszych imprez firmowych w Krakowie gwarantuje, że integracja przebiega w sposób kreatywny i oryginalny, pozostawiając długotrwałe, pozytywne wspomnienia wśród uczestników.

Dodatkowo, nasze gry doskonale wpływają na polepszenie komunikacji w zespole, umożliwiając bardziej efektywne przekazywanie oraz wykorzystywanie informacji. Przez wspólną zabawę i rozwiązywanie problemów, naturalnie dochodzi do wyłonienia się liderów i odkrycia ukrytych talentów wśród pracowników. Challenge Box Group to klucz do budowania silnych, zintegrowanych zespołów gotowych na każde wyzwanie.

Twoja firma eventowa Kraków – sukces gwarantowany z Challenge Box Group

Z Challenge Box Group realizacja imprezy integracyjnej w Krakowie czy dowolnym innym miejscu w Polsce i Europie staje się niezapomnianym doświadczeniem. Nasza oferta jest elastyczna: organizujemy eventy zarówno w pomieszczeniach (np. restauracje, sale konferencyjne, biura), jak i w plenerze. Dzięki doświadczeniu i szerokiej sieci współpracowników, pomagamy w wyborze idealnej lokalizacji.

Nasze gry integracyjne zaprojektowane są tak, by jednocześnie mogło w nich uczestniczyć aż 240 osób, co czyni naszą ofertę idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości. Bez względu na język – polski czy angielski – nasz zespół profesjonalistów zapewni, że Twoja impreza integracyjna przebiegnie płynnie i zostawi po sobie trwałe, pozytywne wspomnienia.

Nie czekaj! Skorzystaj z oferty Challenge Box Group i zainwestuj w rozwój swojego zespołu poprzez niezapomnianą przygodę integracyjną.

Działamy m.in. w następujących miejscowościach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Opole, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Lublin, Zakopane, Rzeszów, Przemyśl, Krynica Zdrój, Zielona Góra.

Kiedy zorganizować warsztaty integracyjne?

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy moment, by skorzystać z naszej oferty. W zasadzie możesz powierzyć nam organizację dowolnego eventu lub szkolenia, w trakcie którego pracownicy mają za zadanie lepiej się poznać.

Duże eventy firmowe

Gry team buildingowe to znakomita forma atrakcji integrującej uczestników w trakcie konferencji lub dużej imprezy firmowej.

Wyjazdy integracyjne

Nasze programy z powodzeniem zrealizujesz w dowolnym hotelu, obiekcie konferencyjnym, przestrzeni eventowej lub biurze.

Kameralne spotkania

Gry z serii Challenge Box świetnie sprawdzają się jako atrakcja uzupełniająca kameralne spotkanie firmowe w pubie czy restauracji.

Szkolenia zespołu

To także znakomita formuła, która sprawdza się podczas szkoleń lub procesów rekrutacyjnych. Zobacz naszą ofertę szkoleń z trenerem.

KONTAKT

Porozmawiajmy o Twoim wydarzeniu

Skontaktuj się z naszym Managerem i powiedz czego oczekujesz.

bottom of page