top of page

Agencja eventowa Gdańsk

Gdansk_ChallengeBox_Header_1920x600.jpg

Firma eventowa Gdańsk, Challenge Box Group, specjalizuje się w kreowaniu niezapomnianych chwil, które wzmacniają zespoły i motywują pracowników. Działający z pasją zespół tworzy autorskie programy team buildingowe, które przekształcają standardowe imprezy integracyjne w wyjątkowe wydarzenia. Oferujemy unikalne rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb firm w Gdańsku, zapewniając zarówno efektywność w zespole, jak i niezapomniane emocje. Nasze doświadczenie i zaangażowanie gwarantują realizację każdego projektu na najwyższym poziomie, co przekłada się na zadowolenie i długoterminowe korzyści dla naszych klientów.

Profesjonalna agencja eventowa Gdańsk

Challenge Box Group to lider w organizacji team buildingu, imprez firmowych, szkoleń i warsztatów. Jako eksperci w zakresie integracji zespołów przekształcamy grupy pracowników w zgrane, wydajne jednostki dzięki innowacyjnym programom. Nasze imprezy integracyjne Gdańsk to autorskie gry: zagadki escape room zamknięte w skrzyniach, które do ich rozwiązania wymagają współpracy całej grupy.

Oferta gier obejmuje:
  • Zodiak – stolikowa gra, gdzie uczestnicy jako detektywi rozwiązują tajemnice Zodiaka.
  • Vinci – odkryjcie życie i twórczość Leonarda da Vinci w grze stolikowej pełnej zagadek.
  • Aztek – terenowa przygoda w poszukiwaniu starożytnych artefaktów.
 
Każdy z tych programów jest projektowany tak, by maksymalizować korzyści z pracy zespołowej, rozwijając umiejętności logicznego myślenia oraz zdolność do współpracy. Nasze metody zapewniają trwałą zmianę w funkcjonowaniu zespołów, czyniąc team building w Gdańsku nie tylko wydarzeniem, ale prawdziwą transformacją.

Zodiak

Stolikowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę detektywów na tropie Zodiaka.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Zodiaka

Vinci

Stolikowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę badaczy życia i twórczości Leonarda Da Vinci.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Vinciego

Aztek

Terenowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę poszukiwaczy starożytnych artefaktów.

Gra integracyjna Challenge Box Śladami Azteków
KLUCZOWE RÓŻNICE

Porównanie

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego programu? Poniżej znajdziesz porównanie kluczowych kwestii i założeń każdej z gier Challenge Box.

Przełomowa impreza integracyjna Gdańsk z Challenge Box Group

Inwestycja w innowacyjne gry od Challenge Box Group przynosi liczne korzyści dla przedsiębiorstw i pracodawców. Jako doświadczona agencja eventowa Gdańsk zapewniamy kompleksową obsługę imprez firmowych i integracyjnych, co pozwala Ci skupić się na celach biznesowych. Nasze gry zapewniają trwałą integrację, pobudzając zespoły do lepszej komunikacji i współpracy. Pracownicy uczą się wzajemnego doceniania, co sprzyja lepszemu przekazywaniu i wykorzystywaniu informacji. Dynamiczne gry integracyjne pomagają także wyłonić naturalne talenty i liderów, co jest nieocenione w odkrywaniu i rozwijaniu umiejętności pracowników.

Firma eventowa Gdańsk – zainwestuj w swój zespół!

Challenge Box Group realizuje imprezy integracyjne zarówno w Polsce, jak i w większości państw Unii Europejskiej. Zrealizowaliśmy już ponad 500 eventów, zarówno po polsku, jak i po angielsku, w różnych lokalizacjach – od restauracji, przez sale konferencyjne, aż po plenerowe spotkania w cieplejszych miesiącach. Nasza oferta obejmuje gry, w których może uczestniczyć nawet do 240 osób jednocześnie. Dołącz do grona naszych zadowolonych kontrahentów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Wybierz Challenge Box Group i stwórz z nami niezapomnianą imprezę firmową w Gdańsku.

Działamy m.in. w następujących miejscowościach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Opole, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Lublin, Zakopane, Rzeszów, Przemyśl, Krynica Zdrój, Zielona Góra.

Kiedy zorganizować warsztaty integracyjne?

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy moment, by skorzystać z naszej oferty. W zasadzie możesz powierzyć nam organizację dowolnego eventu lub szkolenia, w trakcie którego pracownicy mają za zadanie lepiej się poznać.

Duże eventy firmowe

Gry team buildingowe to znakomita forma atrakcji integrującej uczestników w trakcie konferencji lub dużej imprezy firmowej.

Wyjazdy integracyjne

Nasze programy z powodzeniem zrealizujesz w dowolnym hotelu, obiekcie konferencyjnym, przestrzeni eventowej lub biurze.

Kameralne spotkania

Gry z serii Challenge Box świetnie sprawdzają się jako atrakcja uzupełniająca kameralne spotkanie firmowe w pubie czy restauracji.

Szkolenia zespołu

To także znakomita formuła, która sprawdza się podczas szkoleń lub procesów rekrutacyjnych. Zobacz naszą ofertę szkoleń z trenerem.

KONTAKT

Porozmawiajmy o Twoim wydarzeniu

Skontaktuj się z naszym Managerem i powiedz czego oczekujesz.

bottom of page