top of page

Współpraca

Wspolpraca_ChallengeBox_Header_1920x600.jpg
SZEROKA OFERTA WSPÓŁPRACY CHALLENGE BOX

Zobacz co możemy zaoferować Twojej firmie.

Planujesz event i chciałbyś zorganizować team building dla swojego zespołu, a może jesteś event managerem i poszukujesz sprawdzonych atrakcji integracyjnych dla swoich Klientów? Pracujesz w hotelu i szukasz nowych rozwiązań na rynku, które wzbogacą ofertę Twojego obiektu? Realizujesz zajęcia integracyjne na rynku Europejskim i szukasz nowości? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco - dobrze trafiłeś.

Dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Organizujemy zajęcia integracyjne oraz szkolenia z komunikacji i zarządzania z wykorzystaniem naszych programów team buildingowych na terenie Polski i większości Państwa Europejskich.

Dla agencji eventowych z terenu Polski.

Świadczymy usługi podwykonawcze dla agencji eventowych z zakresu organizacji team buildingu, a także produkcji dedykowanych programów i gier integracyjnych na wyłączność.

Dla agencji eventowych spoza terenu Polski.

Oferujemy możliwość przystąpienia do programu partnerskiego i wynajem naszych autorskich programów integracyjnych, dla agencji eventowych zarejestrowanych na terenie Europy.

Dla hoteli i obiektów konferencyjnych na terenie Polski i Europy.

Świadczymy usługi podwykonawcze dla hoteli i obiektów konferencyjnych z zakresu organizacji team buildingu, a także produkcji dedykowanych stacjonarnych gier na wyłączność.

bottom of page