top of page

Team building

Grupa osób rozwiązująca zadania Challenge Box Skrzynia Vinciego
DLA FIRM, PRZEDSIĘBIORSTW I INSTYTUCJI

Atrakcje integracyjne na imprezy firmowe.

Specjalizujemy się w organizacji i moderacji zajęć integracyjnych w oparciu o autorskie gry i programy team buildingowe Challenge Box. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do firm oraz przedsiębiorstw, szukających sprawdzonych a przy tym innowacyjnych pomysłów na integrację swojego zespołu. Zajęcia realizujemy na terenie całej Polski oraz wybranych krajów Europejskich, z profesjonalną obsługą na najwyższym poziomie.
Duża grupa pracuje przy zadaniach i wyzwaniach z gry Challenge Box Skrzynia Zodiaka
GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Zorganizuj z nami niezapomniane zajęcia dla swojego zespołu.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i powierz nam organizację team buildingu podczas Twojej firmowej imprezy integracyjnej lub spotkania zespołu. Ręczymy za unikatowość oraz jakość wykonania naszych gier i programów.

Najlepsze gry integracyjne na eventy firmowe nawet dla 600os.

Nasze doświadczenie poparte jest ponad 500 eventami integracyjnymi na terenie Polski oraz zagranicy. Setki pozytywnych opinii oraz zadowolenie naszych stałych Klientów pozwala nam z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że oferowane przez nas programy integracyjne są jednymi z lepszych oferowanych na terenie Polski oraz innych krajów Europejskich.

Dla kogo?

Oferta skierowana jest do firm, przedsiębiorstw i instytucji, które poszukują sprawdzonych atrakcji integracyjnych na swoje eventy, wyjazdy i imprezy integracyjne lub kameralna spotkania. Współpracujemy także z agencjami eventowymi i obiektami konferencyjnymi, którzy potrzebują zaufanego podwykonawcy.

KORZYSTNE WARUNKI
Gwarancja najlepszej oferty.
Zamawiając organizację team buildigu u nas, masz pewność że zawsze otrzymasz najlepszą cenę na wybrany program z naszej oferty. Bez pośredników, prowizji czy marży. Usługa zostanie wykonana przez doświadczony zespół eventowy z kilku letnim stażem. Na Twoje życzenie nasi Koordynatorzy sami skontaktują się z obiektem, w którym realizujesz wydarzenie i doprecyzują kwestie logistyczne i techniczne związane z organizacją zajęć integracyjnych. Możesz także powierzyć nam kompleksową organizację Twojego wydarzenia z zapewnieniem przestrzeni eventowej, cateringu i usług dodatkowych.

Wybierz program.

Zodiak

Stolikowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę detektywów na tropie Zodiaka.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Zodiaka

Vinci

Stolikowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę badaczy życia i twórczości Leonarda Da Vinci.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Vinciego

Aztek

Terenowa gra integracyjna, w której grupa osób wciela się w rolę poszukiwaczy starożytnych artefaktów.

Gra integracyjna Challenge Box Śladami Azteków
KLUCZOWE RÓŻNICE

Porównanie.

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego programu? Poniżej znajdziesz porównanie kluczowych kwestii i założeń każdej z gier Challenge Box.

DLACZEGO WARTO

Czym właściwie jest team building dla firm?

Team building to nic innego jak budowanie zespołu wewnątrz firmy, organizacji czy po prostu grupy osób, której przyświeca wspólny cel. To wszelkiego rodzaju świadome procesy integracyjne, mające na celu utworzenie sprawnie działającego zespołu. Efektywne budowanie zespołu można przeprowadzić w obrębie nowej grupy osób, które dopiero się poznają lub zastosować w przypadku istniejącego już zespołu, skupić się na problemach i skutecznie je rozwiązać.

Impreza firmowa podczas krótej uczestnicy gry biorą udział w zadaniach outdoorowych.
Impreza firmowa podczas krótej uczestnicy gry biorą udział w zadaniach outdoorowych.
Grupa osób pracuje nad zadaniami integracyjnymi w Skrzyni Vincego. Kobieta trzym tablet.
Mężczyzna fotografuje uczestników eventu firmowego.

Poprawa komunikacji w istniejącym już zespole firmowym.

Współpraca i synergia w zespole, szczególnie ważna jest w małych, średnich i większych firmach. Zdarza się, że pracownicy znają się wyłącznie w obrębie swojego działu. To w dłuższej perspektywie wpływa negatywnie na całość funkcjonowania firmy. Moment w którym poszczególne działy wymagają wzajemnej współpracy prędzej czy później nadchodzi a wtedy dobra komunikacja jest niezbędna. Działania team buildingowe mają właśnie na celu przygotować członków załogi na takie sytuacje, by relacje w strukturze całej firmy były jak najlepsze.

Zapoznanie osób z nowego zespołu w firmie lub instytucji.

Dobre wdrożenie nowych pracowników do firmy lub nowego projektu to podstawa dalszej efektywnej współpracy. By tak się stało, warto zorganizować dla nich warsztaty integracyjne. Oprócz tego, że nowi pracownicy poznają się w szeregach firmy, otrzymujemy wymierne wyniki ich pracy i zaangażowanie w działania zespołowe. Możemy ocenić ich pracę w zespole, kontrolę czasu w przypadku trudnych sytuacji, poznać mocne i słabe strony, to jak radzą sobie z rozwiązywaniem wykreowanych problemów a także wyłonić lidera grupy, którego działania w przyszłości mogą okazać się istotne w strukturach firmy.

Integracja osób pracujących w systemie zdalnym lub w terenie.

W obecnych czasach normą stała się praca zdalna, to z jednej strony rozwiązanie które pomaga zredukować wydatki oraz oszczędza czas, jednak z drugiej strony ogranicza kontakty międzyludzkie, co wpływa negatywnie na komunikację w zespole. Korzystając z narzędzi jakie daje Challenge Box możemy zbudować pozytywne wzajemne relacje wśród takich pracowników. Zorganizuj spotkanie i wybierz jeden z naszych programów integracyjnych a my zajmiemy się resztą.

Atrakcja integracyjna podczas imprezy firmowej lub prywatnej.

Scenariusze integracyjne Challenge Box to jednak nie tylko narzędzie do poprawy komunikacji i efektywności w zespole. To także świetna forma rozrywki, podczas różnego rodzaju wydarzeń firmowych czy imprez prywatnych. Jeśli planujesz takie wydarzenie i chcesz zapewnić swoim gościom niecodzienną rozrywkę, skorzystaj z naszych autorskich pomysłów - Skrzynia Zodiaka, Skrzynia Vinciego lub Śladami Azteków.

NAJLEPSZE MOMENTY

Kiedy zorganizować warsztaty integracyjne.

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy moment, by skorzystać z naszej oferty. W zasadzie możesz powierzyć nam organizację dowolnego eventu lub szkolenia, w trakcie którego pracownicy mają za zadanie lepiej się poznać.

Duże eventy firmowe

Gry team buildingowe to znakomita forma atrakcji integrującej uczestników w trakcie konferencji lub dużej imprezy firmowej.

Wyjazdy integracyjne

Nasze programy z powodzeniem zrealizujesz w dowolnym hotelu, obiekcie konferencyjnym, przestrzeni eventowej lub biurze.

Kameralne spotkania

Gry z serii Challenge Box świetnie sprawdzają się jako atrakcja uzupełniająca kameralne spotkanie firmowe w pubie czy restauracji.

Szkolenia zespołu

To także znakomita formuła, która sprawdza się podczas szkoleń lub procesów rekrutacyjnych. Zobacz naszą ofertę szkoleń z trenerem.

KONTAKT

Porozmawiajmy o Twoim wydarzeniu.

Skontaktuj się z naszym Managerem i powiedz czego oczekujesz.

bottom of page