top of page

Challenge Box

Team building

Pracownicy firmy integrujący się podczas gry team buildingowej

Budowanie zespołu.

Team building to nic innego jak budowanie zespołu wewnątrz firmy, organizacji czy po prostu grupy osób, której przyświeca wspólny cel. To wszelkiego rodzaju świadome procesy integracyjne, mające na celu utworzenie sprawnie działającego zespołu. Efektywne budowanie zespołu można przeprowadzić w obrębie całkowicie nowej grupy osób, które dopiero się poznają lub zastosować w przypadku istniejącego już zespołu, a konkretnie skupić się na problemach jakie pojawiają w organizacji.

Doświadczona agencja eventowa.

Nasza agencja eventowa od blisko dziesięciu lat zajmuje się kompleksowym organizowaniem wyjazdów firmowych. Zapotrzebowanie rynku sprawiło, że od 2019 roku stale tworzymy i rozwijamy nasze w pełni autorskie programy integracyjne na imprezy firmowe.

 

Każda z naszych atrakcji jest unikatowa i innowacyjna. To przygotowane od podstaw programy integracyjne do organizacji team buildingu firmowego. Dzięki współpracy z trenerami biznesu, znakomitymi technikami i projektantami pokojów zagadek i gier fabularnych, jesteśmy pewni że nasze atrakcje sprawdzą się znakomicie na Twoim evencie firmowym.

Mężczyźni i kobiety grający w grę hotelową

Integracja pracowników pomysły.

Poniżej znajdziesz aktualnie dostępne scenariusze na gry integracyjne. To w pełni autorskie projekty, które zyskały uznanie wielu firm, agencji eventowych czy hoteli. Wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej.

Challenge Box Skrzynia Zodiaka atrakcja integracyjna

SKRZYNIA ZODIAKA

To integracyjna gra stolikowa, w której grupa osób wciela się w rolę detektywów na tropie zagadek pozostawionych przez tajemniczą postać „Zodiaka”. Scenariusz gry opiera się o zadania analityczno-logiczne oraz złożone mechanizmy szyfrujące. Zadaniem uczestników pracujących w 6-8 osobowych grupach jest rozwiązanie wszystkich zadań w czasie poniżej 90-minut. Początkowo rywalizujące ze sobą zespoły, w ostatnim etapie gry podejmują wzajemną współpracę, celem pozytywnego zakończenia.

SKRZYNIA VINCIEGO

To integracyjna gra stolikowa, w której uczestnicy wcielają się w rolę grupy historyków badających życie i twórczość Leonardo Da Vinci. Scenariusz gry opiera się o zadania analityczno-logiczne, złożone mechanizmy szyfrujące oraz wirtualne wyzwania. Celem uczestników pracujących w 6-8 osobowych grupach jest rozwiązanie wszystkich zadań oraz zbudowanie modelu maszyny oblężniczej - projektu samego Mistrza - w czasie poniżej 90-minut. Każdy zespół pracuje na swój własny sukces.

Challenge Box Skrzynia Vinciego atrakcja integracyjna
Challenge Box Śladami Azteków atrakcja integracyjna

ŚLADAMI
AZTEKÓW

To integracyjna gra terenowa, w której zespoły podążają szlakiem starożytnych cywilizacji Azteków i Majów. Scenariusz gry opiera się o zadania analityczno-logiczne, wyzwania zręcznościowe oraz poszukiwania ukrytych miejsc i przedmiotów. Zadaniem uczestników pracujących w 6-8 osobowych grupach jest początkowo odnalezienie punktów na trasie wyprawy, rozwiązanie jak największej liczby zadań i łamigłówek, by w efekcie po 120-minutowej wyprawie zgromadzić jak największą liczbę punktów na swoim koncie.

Warsztaty integracyjne dla firm. Kiedy zorganizować.

Integracja i poprawa komunikacji w zespole

Współpraca i synergia w zespole, szczególnie ważna jest w małych, średnich i większych firmach. Zdarza się, że pracownicy znają się wyłącznie w obrębie swojego działu. To w dłuższej perspektywie wpływa negatywnie na całość funkcjonowania firmy. Moment w którym poszczególne działy wymagają wzajemnej współpracy prędzej czy później nadchodzi a wtedy dobra komunikacja jest niezbędna. Działania team buildingowe mają właśnie na celu przygotować członków załogi na takie sytuacje, by relacje w strukturze całej firmy były jak najlepsze.

Integracja nowego zespołu

Dobre wdrożenie nowych pracowników do firmy lub nowego projektu to podstawa dalszej efektywnej współpracy. By tak się stało, warto zorganizować dla nich warsztaty integracyjne. Oprócz tego, że nowi pracownicy poznają się w szeregach firmy, otrzymujemy wymierne wyniki ich pracy i zaangażowanie w działania zespołowe. Możemy ocenić ich pracę w zespole, kontrolę czasu w przypadku trudnych sytuacji, poznać mocne i słabe strony, to jak radzą sobie z rozwiązywaniem wykreowanych problemów a także wyłonić lidera grupy, którego działania w przyszłości mogą okazać się istotne w strukturach firmy.

Integracja pracowników zdalnych

W obecnych czasach normą stała się praca zdalna, to z jednej strony jest rozwiązanie które pomaga ograniczyć koszty i wydatki, wpływa również pozytywnie na czas pracowników, jednak z drugiej strony ogranicza kontakty międzyludzkie, co wpływa negatywnie na komunikację w zespole. Korzystając z narzędzi jakie daje Challenge Box możemy zbudować pozytywne wzajemne relacje wśród pracowników w krótkim czasie.

Atrakcja integracyjna podczas imprezy

Scenariusze integracyjne Challenge Box to jednak nie tylko narzędzie do poprawy komunikacji i efektywności w zespole. To także świetna forma rozrywki, podczas różnego rodzaju wydarzeń firmowych czy imprez prywatnych. Jeśli planujesz takie wydarzenie i chcesz zapewnić swoim gościom niecodzienną rozrywkę, skorzystaj z naszych autorskich pomysłów Challenge Box.

Mężczyzna wskazujący na stare notatki

Imprezy integracyjne dla firm.

Wyjazdy integracyjne dla firm

Atrakcje team buildingowe to znakomity pomysł w trakcie organizacji integracyjnych wyjazdów firmowych. To wtedy pracownicy poznają się najlepiej. Warto dać im możliwość wykazania się. Możemy poznać ich potencjał i predyspozycje. Zintegrować obecnych i nowych pracowników. Podnieść poziom umiejętności interpersonalnych, a także poznać mocne i słabsze strony poszczególnych osób.

Szkolenia pracownicze

Zawsze wtedy kiedy potrzebujesz sprawdzonych narzędzi do szkoleń pracowników z zakresu komunikacji interpersonalnej, pomyśl o autorskich scenariuszach zajęć integracyjnych Challenge Box. To rozwiązania, które uczą przez rozrywkę.

Spotkania integracyjne

Integracje z wykorzystaniem atrakcji Challenge Box realizujemy również w przestrzeniach biurowych, na otwartych przestrzeniach miejskich, restauracjach a nawet w pubach.

Atrakcje integracyjne na event firmowy.

To ważne, by podczas organizacji wyjazdu firmowego, spotkania w biurze, szkolenia czy chociażby wieczornego wyjścia do lokalu, zapewnić atrakcje towarzyszące, które zabawią i zintegrują Twój zespół. Pomyśl, o tym co dzięki temu zyskają pracownicy a w efekcie Twoja firma.

Efekty team buildingu z Challenge Box

  • Budujemy pozytywne wzajemne relacje.

  • Integrujemy członków zespołu.

  • Wzmacniamy zaufanie pomiędzy pracownikami.

  • Podnosimy jakość umiejętności miękkich.

  • Uczymy opanowania, kontroli czasu, rozwiązywania niespodziewanych problemów.

  • Identyfikujemy pracowników z firmą lub organizacją.

  • Poprawiamy jakość pracy, przy dążeniu do wspólnego celu.

  • Wzmagamy kreatywność w pracownikach.

  • Pokazujemy mocne i słabe strony Twojego zespołu.

  • Wyłaniamy liderów.

Uczestnicy grający w nocne podchody

Zarezerwuj Challenge Box
na swój event.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EVENT MANAGEREM

Arkadiusz Szydełko

info@challengebox.eu

+48 786 140 833

Wystarczy, że podasz nam planowaną liczbę uczestników, termin oraz miejsce,

a my przygotujemy ofertę jeszcze tego samego dnia.

bottom of page