top of page

Zespół

Zespół Challenge Box Group podczas spotkania projektowego
POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Niezawodni ludzie z doświadczeniem i pasją tworzenia

Zespół Challenge Box Group wywodzi się ze struktur doświadczonej agencji eventowej z ponad 10-letnim stażem. Marka Challenge Box została utworzona w 2019 roku, mając na uwadze wypełnienie luki na rynku atrakcji team buildingowych. Na codzień organizujemy zajęcia team buildingowe dla firm. Projektujemy i tworzymy autorskie programy gier integracyjnych. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla hoteli i obiektów konferencyjnych.

O NAS

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy specjalistami od team buildingu

Nasze usługi skupiamy w obszarze organizacji team buildingu, imprez firmowych, szkoleń oraz produkcji gier integracyjnych. Wdrażamy na rynek co raz to nowsze rozwiązania, mające na celu poprawę komunikacji w zespole i integrację pracowników. Do tej pory zaufało nam już ponad 250 kontrahentów w Polsce i za granicą.

Arkadiusz Szydełko
General Manager & Events Specialist
Arek_Szydelko_ChallengeBox_2_inside.jpg
Zespół Challenge Box Group pracujący nad nowym programem integracyjnym
ROZWÓJ MARKI

Krótka historia Challenge Box

Jesteśmy obecni na rynku atrakcji eventowych od 2019 roku.  Każdego dnia pracujemy, by poszerzyć i udoskonalić naszą ofertę o nowe produkty i rozwiązania eventowe.  

Powstanie marki i gry Skrzynia Zodiaka

W maju 2019 roku powstaje marka Challenge Box. Równolegle na rynku pojawia się gra Skrzynia Zodiaka, która szybko zdobywa uznanie agencji eventowych, hoteli oraz klientów biznesowych. W tym samym roku, atrakcja zdobywa wyróżnienie w plebiscycie Meeting Planner Power Awards.

2019

Debiut gry terenowej Śladami Azteków

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na scenariusze gier plenerowych, początkiem maja 2022 roku na rynek wprowadzona zostaje atrakcja pt. Śladami Azteków. Innowacyjna gra terenowa wykorzystująca geolokalizację oraz znane z poprzedniej gry, złożone schematy analityczno-logiczne.

Nowa gra integracyjna Skrzynia Vinciego

Początkiem 2023 roku debiutuje kolejna gra z serii Challenge Box. Tym razem, skupiająca się na postaci Leonarda Da Vinci i wykorzystująca innowacyjny moduł rozszerzonej rzeczywistości w autorskiej aplikacji mobilnej.

Franczyza i produkcja gier hotelowych

Marka Challenge Box, będąca w posiadaniu agencji eventowej, przekształca się w niezależny podmiot Challenge Box Group Sp z.o o. i wzbogaca paletę usług o produkcję i dystrybucję gier z serii Challenge Box na rynki zagraniczne oraz produkcję gier i programów hotelowych.

2024

2022

2023

bottom of page