top of page

Program partnerski

Program_partnerski_ChallengeBox_Header_1920x600.jpg
DLA ORGANIZATORÓW IMPREZ NA TERENIE KRAJÓW EUROPEJSKICH

Wynajmij jedną z naszych autorskich gier integracyjnych

Organizujesz eventy firmowe na terenie jednego z krajów Europejskich? Chcesz poszerzyć swoją ofertę o nowe atrakcje integracyjne? Już teraz możesz dołączyć do naszego programu partnerskiego i wynająć wybraną grę integracyjną z naszej oferty. Otrzymasz od nas kompletny produkt, z pełnym know-how, ofertą produktową i usługą serwisu. Wybierz odpowiedni pakiet, odbierz grę i zacznij zarabiać.

Program_partnerski_ChallengeBox_inside_2_889x1333.jpg
O CO W TYM CHODZI

Zostań partnerem Challenge Box na terenie swojego kraju

Już teraz masz szansę zostać naszym oficjalnym partnerem w swoim kraju. Dzięki temu, otrzymasz możliwość długoterminowego wynajmu wybranego programu integracyjnego z naszej oferty za jedyne 100€, plus miesięczna opłata uzależniona od użycia lub stała opłata miesięczna, bez limitu - uzależniona od wybranego pakietu.

Gotowy produkt dostępny od ręki

Dostajesz od nas pełnowartościową i sprawdzoną w trakcie setek eventów wybraną gre integracyjną z naszej oferty, pełne wsparcie, know-how, ofertę produktową oraz gwarancję mobilnego lub zdalnego serwisu na wypadek nieprzewidzianych awarii. Opracowane i wykorzystywane przez nas gry integracyjne to w pełni autorskie programy team buildingowe, które tworzone są przez zespół profesjonalistów z branży eventowej oraz szkoleniowej, dzięki temu masz pewność że oferowany produkt jest jedyny w swoim rodzaju i spełni najwyższe wymagania Twoich Klientów.

Dla kogo?

Oferta skierowana jest do agencji eventowych prowadzących swoją działalność na terenie krajów Europejskich (z wyłączeniem podmiotów zarejestrowanych w Polsce. Dla tych podmiotów świadczymy usługi produkcji oraz team buildingu).

ZOSTAŃ JEDNĄ Z DWÓCH AGENCJI W TWOIM KRAJU

Ekskluzywne partnerstwo

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie wyłączności na daną usługę, dlatego gwarantujemy naszym partnerom dobre i bezpieczne warunki współpracy. Podczas wynajmu naszych gier integracyjnych dopuszczamy możliwość współpracy maksymalnie z dwoma agencjami eventowymi z wybranego kraju, zapewniając przy tym jasną i jednolitą politykę cenową. Dzięki temu masz pewność, że produkt, który oferujesz swoim Klientom będzie unikalny na skalę Twojego kraju i nikt oprócz dwóch agencji (włączając to Twoją) nie będzie dysponował tym programem.
DLACZEGO WARTO

Korzyści programu partnerskiego Challenge Box Group

01

Jako jedna z dwóch agencji zostajesz oficjalnym partnerem Challenge Box w swoim kraju.

02

Dysponujesz topowym produktem i usługą team buildingową na rynku Europejskim.

03

Możesz wykorzystywać nasze programy podczas organizowanych przez siebie eventów.

04

Możesz świadczyć usługi jako podwykonawca dla agencji eventowych i hoteli w Twoim kraju.

05

Jesteś w gronie zaufanych partnerów, którzy obsługują naszych Klientów w Twoim kraju*.

06

Otrzymujesz dostęp do naszych nowych programów pojawiających się corocznie na rynku**.

07

Zapewniasz sobie pełne wsparcie merytoryczne oraz serwisowe przez cały czas trwania umowy.

* Tworzymy powiązane struktury agencyjne na terenie krajów europejskich, poprzez wzajemny system poleceń. Skontaktuj się z nami, by otrzymać więcej szczegółowych informacji w tej kwestii.

** Corocznie, w pierwszym kwartale każdego nowego roku udostępniamy nowy program integracyjny, do którego jako oficjalny partner, masz dostęp w pierwszej kolejności.

Program_partnerski_ChallengeBox_Inside_5_1333x889.jpg

Zodiak

To gra integracyjna w formule zajęć stolikowych. Uczestnicy podzieleni na 6-cio osobowe zespoły wcielają się w rolę detektywów na tropie zagadek Zodiaka. Pracują wewnętrznie nad zadaniami i łamigłówkami znajdującymi się w Skrzyniach Zodiaka. W kluczowym etapie gry zespoły podejmują wzajemną współpracę, skupiającą się wokół zadania finałowego. Tym samym początkowa rywalizacja zespołów, przeradza się we współpracę. Łączny czas trwania zajęć to 90min. Gra dostępna jest w kilku wersjach językowych.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Zodiaka

Vinci

To gra integracyjna w formule zajęć stolikowych. Uczestnicy podzieleni na 6-cio osobowe zespoły wcielają się w rolę badaczy życia i twórczości Leonarda Da Vinci. Pracują wewnętrznie nad zadaniami i łamigłówkami znajdującymi się w Skrzyniach Vinciego. Już w połowie gry zespoły podejmują wzajemną współpracę, skupiającą się wokół zadania finałowego. Tym samym początkowa rywalizacja zespołów, przeradza się we współpracę. Łączny czas trwania zajęć to 120min. Gra dostępna jest w kilku wersjach językowych.

Gra integracyjna Challenge Box Skrzynia Vinciego

*Gra wymaga tabletów z systemem iOS 11 lub nowszym (rekomendowane urządzenie: iPad 5. generacji lub nowszy).

Aztek

To gra integracyjna w formule zajęć terenowych. Uczestnicy podzieleni na 6-cio osobowe zespoły wcielają się w rolę odkrywców i poszukiwaczy starożytnych artefaktów. Wyposażeni w unikatowe walizki podróżnika, przedmioty fabularne oraz tablety z interaktywną mapą, wyruszają w teren by stawić czoła logicznym łamigłówkom, sprawdzić się w wyzwaniach zręcznościowych oraz odnaleźć ukryte złoto Azteków i Majów. Łączny czas trwania zajęć to 150min. Gra dostępna jest w kilku wersjach językowych.

Gra integracyjna Challenge Box Śladami Azteków

*Gra wymaga tabletów z systemem iOS 11 lub nowszym (rekomendowane urządzenie: iPad 5. generacji Wi-Fi+Cellular lub nowszy) z aktywnym systemem GPS (zainstalowana karta SIM).

KLUCZOWE RÓŻNICE

Porównanie

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego programu? Poniżej znajdziesz porównanie kluczowych kwestii i założeń każdej z gier Challenge Box.

IDEALNA ATRAKCJA NA EVENTY FIRMOWE

Jak i kiedy wykorzystasz nasze programy team buildingowe?

Zorganizuj team building podczas wyjazdu integracyjnego, wzbogać imprezę firmową o ciekawy program rozrywkowo-integracyjny, przeprowadź grę w biurze Klienta, współpracuj z agencjami eventowymi oraz obiektami konferencyjnymi, które poszukują sprawdzonych atrakcji integracyjnych na swoje eventy.

Indoor

Gry integracyjne, które najlepiej sprawdzają się podczas organizacji zajęć w pomieszczeniu - hotel, obiekt konferencyjny, restauracja lub przestrzeń biurowa.

Outdoor

Programy integracyjne z nastawieniem organizacji w plenerze - teren zielony hotelu, park, agroturystyka, dowolna przestrzeń otwarta o powierzchni co najmniej 0.5ha.  

OBSŁUGA EVENTU

Przejrzysta logistyka, koordynacja i obsługa zajęć

Nasze programy zostały skonstruowane w taki sposób, by zaledwie kilkuosobowa obsługa mogła z powodzeniem przeprowadzić zajęcia integracyjne nawet dla 240 osób. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pakiet pełnego przeszkolenia Twojej obsługi do organizacji gier - Zodiak, Vinci lub Aztek.

Challenge Box ikona - obsługa eventowa
Obsługa eventowa

Każdy event obsługuje 1 do 5 przeszkolonych osób*.

Challenge Box ikona - montaż i demontaż
Montaż i demontaż

Łatwy montaż i demontaż atrakcji, zajmujący przeszkolonej obsłudze od 30min do 90min*.

Challenge Box ikona - czas trwania gry
Czas trwania gry

W zależności od wybranego programu, czas trwania zajęć to od 90min do 150min**.

Challenge Box ikona - miejsce realizacji
Miejsce realizacji

Usługę można świadczyć mobilnie w hotelach, restauracjach lub biurach.

Challenge Box ikona - wymagania obiektu
Wymagania obiektu

Sala oraz kilka stołów*. W przypadku  zajęć outdoor to jedynie teren zielony do organizacji gry.

* uzależnione od liczby uczestników gry.

** Zodiak - 90min, Vinci - 120min, Aztek - 150min.

WIARYGODNE OPINIE

W pełni autorskie scenariusze docenione przez największe firmy i agencje eventowowe

Wszystkie dostępne scenariusze zajęć integracyjnych zostały w pełni opracowane i wykonane przez zespół Challenge Box. Są w pełni chronione prawami patentowymi. Przez ostatnie 4-lata zyskały uznanie największych światowych firm podczas eventów integracyjnych organizowanych na terenie Polski.

Program_partnerski_ChallengeBox_4_Inside_7_2000x1333.jpg
KONTAKT

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy?

Skontaktuj się z naszym Managerem.

 • Can I expect a presentation of my chosen game before joining the program?
  Yes, we are organizing the presentation of games in every European country.
 • Are there any other fees charged besides the activation fee and monthly rental subscription?
  No. Is a single one-off payment of just € 100 plus monthly fee based on the use or a fixed monthly fee with no-use limit.
 • Will I get a invoice?
  Yes. For internal transactions, the tax is 0%.
 • How long is the contract valid?
  The contract is signed for a period of 12 months. After this time, you can return the game to us and end your participation in the partnership program or extend the contract for another 12 months.
 • Can I change the package during the contract?
  Yes. During the term of the contract you can upgrade to a higher package or add another game. You cannot reduce the selected package or terminate the contract before the termination period.
 • After how long after joining the program will I receive the game?
  Our team produces a completely new set for you according to the selected program and package. We usually need about 30-60 days for this.
 • Will my team be trained on how to use the selected game?
  Sure. We deliver the game according to the selected package to you personally. We then conduct extensive training for your team on how to operate the game and hand out the necessary offering materials (PDF) for your sales team. The full training on how to operate and run the game takes about 8h.
 • If the game breaks down, can I count on service?
  We go to great care to ensure that our games are as durable and fail-safe as possible, while also being resistant to any external factors (including human negligence). Occasionally, however, they may fail under certain circumstances. In case of damage to smaller items, you can send them back to us by mail or courier, and we will repair the defect as a priority and send the repaired item back to you. For more serious failures, our service team will contact you to arrange a service visit.
bottom of page