23_03_intro.jpg

Challenge Box

Zodiak

Wspólnie zbudujemy Twój zespół.

Challenge Box to nowatorska formuła gry teambuildingowej, opracowana z myślą o imprezach firmowych, eventach szkoleniowych, wydarzeniach, których głównym celem jest integracja grupy, wyłonienie liderów, ukazanie mocnych i słabych stron Twojego zespołu. To wyjątkowa atrakcja, która wyzwala w uczestnikach potrzebę współpracy i między zespołowej rywalizacji.

3a_edited.jpg

Na czym to polega.

Uczestnicy rozgrywki podzieleni na 6-8 osobowe zespoły mają za zadanie w czasie krótszym niż 90 minut rozwiązać szereg zagadek zręcznościowo-logicznych znajdujących się w skrzyniach.

 

Każdy zespół otrzymuje swoją skrzynię, w której wnętrzu znajduje się sześć zamkniętych walizek. Zadaniem uczestników jest poszczególne rozwiązywanie zadań i łamigłówek, tak by w efekcie otworzyć wszystkie walizki w jak najkrótszym czasie.

 

Skrzynie posiadają te same zestawy zagadek, jednak kluczowe rozwiązania dają różne rezultaty. Po czasie okazuje się, że połączenie wyników prac wszystkich zespołów jest niezbędne do ukończenia głównego zadania. 

 

Bo tylko wspólnymi siłami uda się osiągnąć SUKCES.

Skrzynia Zodiaka.

Edycja skrzyń Zodiaka, to historia szóstki ludzi, których losy połączyła jedna postać, tajemniczego oprawcy. Każda z sześciu walizek w skrzyni to opowieść o kimś innym. O jego żądzach, niepohamowanych ambicjach, słabościach ale także ostatecznym upadku.

 

We wnętrzu walizek odnajdziemy tajemnicze listy, fabularne zagadki, skomplikowane mechanizmy szyfrowe, zadania zręcznościowe, zagadkowe przedmioty i fotografie czy w końcu zaszyfrowane notatki. Rozwiązując je zespoły poznają poszczególne historię i docierają do sedna tamtych wydarzeń.

 

W kluczowym etapie rozgrywki pojedyncze historię zaczynają się ze sobą łączyć w logiczną całość, a do pozytywnego ukończenia gry niezbędna okazuje się współpraca między zespołowa. Sukces przychodzi dopiero wtedy kiedy początkowo rywalizujące ze sobą ekipy zaczynają razem współpracować!

4a.jpg

Sześć walizek.
Każda to inna historia.

Złam wszystkie szyfry, dotrzyj do sedna wydarzeń i poprowadź swój zespół do zwycięstwa.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Challenge Box to pokój zagadek zamknięty w skrzyni.

Planujesz duży event w hotelu, a może szukasz atrakcji, którą łatwo zainicjować w biurze. Challenge Box to gra, która łączy w sobie wszystkie zalety pokojów zagadek i zamyka je w skrzyni, a przy tym jest niezwykle mobilna. Niezależnie od miejsca i charakteru Twojego wydarzenia, możesz być pewny że Twoi goście będą zachwyceni. 

 

To jakbyś był w pokoju zagadek, ale wszystkie zadania zamknięte zostały w jednej tajemniczej skrzyni a na ich rozwiązanie masz 90 minut.

Aż do 160 osób jednocześnie.

To gra, w której jednocześnie udział może brać, aż 160 osób. Liczba skrzyń, którą dostarczamy na Twój event uzależniona jest właśnie od liczebności Twojej grupy. Scenariusz i przebieg gry pozostają za to niezmienne, niezależnie od liczby uczestników.

8.jpg
9.jpg

Podział idealny. Od 6 do 8 osób w grupie.

W zależności od Twoich preferencji grupę dzielimy na 6, 7 lub 8-mio osobowe zespoły. Każdy z uczestników otrzymuje swoje zadanie i wnosi do zespołu inne wartości.

Tutaj język
nie jest przeszkodą. 

Wszystkie zagadki przygotowane są w wersji Polsko i Anglojęzycznej. To pozwala na owocną współpracę, nawet jeśli w Twoim zespole są obcokrajowcy.

A na sam koniec. Zaskakujące zakończenie.

RYWALIZACJA

Początkowo liczy się rywalizacja. Jednak po czasie okazuje się, że zespół, który jako pierwszy ukończy swoje zadania, nie jest w stanie sam zatrzymać upływającego czasu.

WSPÓŁPRACA

Do tego potrzebna jest współpraca międzyzespołowa. Bowiem rozwiązanie kryje się w ostatnich walizkach każdej z drużyn. Tylko łącząc je w spójną całość, można otrzymać klucz do pozytywnego zakończenia.

10.jpg

W dowolnym miejscu.
Wewnątrz lub na zewnątrz.

To atrakcja integracyjna, którą zrealizujemy dla Ciebie w każdej przestrzeni eventowej.

Indoor_03.jpg

INDOOR

Wewnątrz

Outdoor_01.jpg

OUTDOOR

Na zewnątrz

5aa.jpg

W praktyce.

To idealna atrakcja na spotkanie integracyjne, konferencje czy firmowy teambuilding.

 

Plan eventu (czas ok. 2h).

  1. Przywitanie gości. Podział grupy na 6-8 osobowe zespoły oraz przydzielenie skrzyń.

  2. Prezentacja filmu wprowadzającego.

  3. Właściwa rozgrywka – w tym czasie każdy zespół ma 90 minut na to by rozwiązać zagadki z sześciu walizek zamkniętych w skrzyni.

  4. Etap współpracy między zespołowej, w celu pozytywnego ukończenia zadania.

  5. Zakończenie, podsumowanie rozgrywki i wyników gry.

Liczba uczestników:

od 6 do 160os. jednocześnie.

Liczba skrzyń na Twoim evencie uzależniona jest wyłącznie od liczebności Twojej grupy.

Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Gwarancja udanego eventu.

Challenge Box: Skrzynia Zodiaka, to gra i jedyna w swoim rodzaju atrakcja stworzona przez kilkuosobowy zespół, według autorskiego projektu w 2019r.

W tym samym roku atrakcja zdobyła wyróżnienie w plebiscycie Meeting Planner Power Awards, w kategorii atrakcje angażujące uczestników, wyprzedzając silną konkurencję i trafiając do pierwszej trójki zestawienia.

 

Dotychczas nasz zespół zrealizował już ponad 200 eventów na terenie kraju.

Zarezerwuj Challenge Box
na swój event.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EVENT MANAGEREM

Arkadiusz Szydełko

a.szydelko@milleniumevents.pl

info@challengebox.eu

786 140 833

Wystarczy, że podasz nam planowaną liczbę uczestników, termin oraz miejsce,

a my przygotujemy ofertę jeszcze tego samego dnia.