top of page
  • Zdjęcie autoraGrzegorz

Program integracyjny - indoor czy outdoor - jaki wybrać?

Zaktualizowano: 13 lut

Chcesz zorganizować integracje swojego zespołu, ale zastanawiasz się jaki typ atrakcji wybrać? Czy lepsza będzie klimatyczna gra terenowa, czy lepiej zainwestować w rozrywkę pod dachem? Podpowiadamy!


Kobieta rozwiązująca zadanie w grze integracyjnej Challenge Box Śladami Azteków
Challenge Box Śladami Azteków wyzwanie Tonalpohuali

Wybór między programem integracyjnym indoor i outdoor zależy od kilku kluczowych czynników, które powinieneś rozważyć, zanim podejmiesz decyzję. Oto kilka z nich:


Cel: Zastanów się jaki skutek dla Twojego zespołu ma przynieść program integracyjny. Jeśli chcesz zwiększyć aktywność grupy, zbudować relacje między jej członkami oraz rozwijać umiejętności komunikacyjne lepiej wybrać program indoor. Często stawia on uczestników w sytuacjach wymagających współpracy zarówno w zespole jak i pomiędzy grupami.

 

Preferencje uczestników: Zbierz opinie osób, które wezmą udział w programie. Niektórzy mogą być zwolennikami aktywności na świeżym powietrzu, podczas gdy inni będą preferować bardziej statyczne rozwiązania.

 

Warunki pogodowe: Jest to szczególnie istotne jeśli planujesz program outdoor. Nieprzewidywalna pogoda może wpłynąć na komfort uczestników i przebieg atrakcji. Jeśli nie jesteś pewnie warunków atmosferycznych program indoor będzie bezpieczniejszym wyborem. Korzystając z naszej oferty możesz jednak poprosić o rezerwację dwóch programów na swój event, a decyzję o tym który finalnie zostanie zrealizowany, podejmiesz na 1-2 dni przed datą wydarzenia.

 

Dostępne możliwości: Programy outdoor zazwyczaj wymagają większej przestrzeni w celu dogodnego ulokowania wszystkich elementów. Ponadto Twój zespół może potrzebować dodatkowego wyposażenia, takiego jak sprzęt sportowy czy turystyczny. Programy indoor nie wymagają tak dużego terenu, zazwyczaj wystarczy sala konferencyjna. Oczywiście organizując takie przedsięwzięcie trzeba wziąć pod uwagę liczbę uczestników.Wybór między programem integracyjnym indoor i outdoor zależy od kilku czynników, które warto wziąć pod uwagę. Najważniejsze jest zaplanowanie angażujących oraz atrakcyjnych aktywności, które pomogą w budowaniu relacji i współpracy w zespole. Skontaktuj się z nami, by poznać gry integracyjne z oferty zajęć i aktywności dla firm Challenge Box - zarówno takie do zorganizowania na sali jak i w terenie.

Σχόλια


bottom of page